Ümit Sayın’dan Zeynep Dizdar’a: Beni artık rahat bıraksın!

Zeynep Dizdar, geçtiğimiz aylarda günlerde katıldığı bir programda yaptığı zehir zemberek açıklamaları ile gündeme bomba gibi oturmuştu.

“ÖPÜŞEREK ÇOCUK OLDUĞUNU SANIYORDUM”

Dizdar, “Benim hiçbir şeyden haberim yoktu. Öpüşerek çocuk olduğunu sanıyordum. Ümit Sayın’dan hamile kaldım ve evlenmediği için çocuğumu aldırdım” demişti.

Dizdar, “Evlenseydik 25 yaşında bir çocuğumuz olabilirdi ” sözleri ile dikkat çekmişti.

SORULARI YANITLADI

Önceki akşam Gümüşsuyu The Artisan İstanbul Otel’in terasında sahne almaya hazırlanan Ümit Sayın ile Reyhan Karaca sahne öncesi ayaküstü soruları cevapladı.

“EVLENMEK ÜZEREYKEN BENİ YÜZÜSTÜ BIRAKIP TERK ETTİ”

Şarkıcı, “Ümit Bey geçtiğimiz günlerde Zeynep Hanım’ın çocukla alakalı bir açıklaması olmuştu siz neler söylemek istersiniz bu konuda?” sorusuna yanıt verdi:

Çok münasebetsiz buluyorum. Hiç bu toplara girmek istemiyorum çünkü 18 yıldır hayatımda Eda Hanım var. 3 yaşında çocuğum var ayıp böyle şeyler. 18 yıl önce evlenmek üzereyken beni terk etmiş bir insanın bunları söylemeye hakkı yok. Zannedersem yalnız kaldı. Hata yaptığını, ayrılmaması gerektiğini anladı. Pişman olmuştur ama artık bu saatten sonra ne beni ne de benim ailemi bu konu ilgilendiriyor. Ben onu evlendiği zaman rahatsız etmedim. Kimseyi arayıp da biz böyle böyle bir ilişki yaşadık, kimseyi rahatsız etmedim. Böyle bir şeyide uygun görmezdim ben tamamıyla muhasebetsiz görüyorum.

“HİÇBİR ZAMAN HAYATINA SALDIRMADIM”

“Sanırsam işleriyle alakalı bir sıkıntısı var demek ki böyle şeyleri bunca yıl sonra anlattığına göre” diyen Sayın şöyle devam etti; “Ben zaten kendisine hakkımı da helal etmemiştim. Bu arada hakkım da vardır bunu söylemeye… 18 yıldır görmediğim bir insan bu. Terk edildiğim ve 61 kiloya düşüp haftada üç gün tedavi gördüğüm depresanlar kullandığım zamanlar. Ölmek üzereyken ben o karanlığın içinden çıkmışım beni o zamanlar şimdiki canım eşim beni ayakta tutmuş. Ben hiçbir zaman onun hayatına saldırmadım” dedi.

“MAĞDUR VARSA O DA BENİM”

Sayın, “Ayrılma kararını o vermiş olsa da beni terketse de tam evlenmek üzereyken ben onu yine de affettim. Baksın yoluna mutlu yaşasın mutlu ölsün isterim. Ama lütfen beni artık rahatsız etmesin. Eşim ve çocuğum bunları duyarak yaşamak zorunda değil. Burada bir mağdur varsa o da benim, yüz üstü bırakılan benim” dedi.

“BEN KONUŞURSAM MAHCUP OLUR”

Sanatçı sözlerini şöyle sonlandırdı:

Yapımcımız, ‘İkiniz de albüm çıkartıyorsunuz sevgili olsanız da bir araya gelmeyecek, birlikte görünmiyeceksiniz’ dedi. Biz de, ‘Çok haklı albümler çıksın öyle evleniriz’ dedik. O bir baktım ki iki ay sonra geldi, ‘Ayrılalım ben evlenmekten vazgeçtim başkasını seviyorum aşık oldum’ dedi. Beni terk eden kendisi. Siz olsanız sizi terk eden birinin peşinden koşar mısınız? Beni artık rahat bıraksın. Allah yolunu açık etsin. Şuna da değinmeden geçemeyeceğim. O zamanlar ikimiz de kariyerimizin zirvesindeydik çok meşhur olmuştuk. Yaptığımız okuduğumuz parçalar patlamış, deli gibi para kazanıyoruz zaten. O dönem bir de nişanlıydık. Ailelerimiz, ‘Evlenmeden böyle şey mi olur?’ diyebilecekleri için o dönem ne olması gerekiyorsa o olmuş. Şimdi bunca yıl sonra bunları konuşmanın ne manası var. Dikkat etsin ben konuşursam mahcup olur.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x